T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr Tahir Büyükakın’ı Makamında Ziyaret Ettik

Yayın Tarihi : 4.12.2020

​İl Müdürümüz Yüksel ÇİL ve beraberinde İl Müdür Yardımcımız Aykut Sami ÜNAL Şube Müdürlerimiz Şener ATAK, Emre KATIRANCI ve DİTAP il sorumlumuz Pınar SOYCAN’dan oluşan ekip Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Tahir BÜYÜKAKIN’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Gerçekleştirilen ziyarette İlimizdeki Tarımsal ve  Hayvansal faaliyetler üzerine bilgi alışverişinde bulunularak ortak çalışma alanları üzerinde duruldu. Ayrıca Bakanlığımız bünyesinde faaliyete geçirilen DİTAP (Dijital Tarım Pazarı) hakkında bilgilendirme yapıldı. Büyükşehir Belediyemizin ve İl Müdürlüğümüzün daha çok entegre olması konusunda karşılık fikir alışverişi yapılarak  Tarımsal ve Hayvansal faaliyetler üzerine ortak toplantı programlarının adımları atıldı ve bu kapsamda ilk toplantılar gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Tahir BÜYÜKAKIN birçok projede entegre olmak  gerektiğinin altını çizerek başarıların tek kişi olarak değil bir ekip işi olduğunu vurguladı.

Biz de İl Müdürlüğü olarak Büyükşehir Belediye Başkanımıza nazik ev sahipliğinden ve İlimizdeki Hayvansal ve Tarımsal faaliyetlere vermiş olduğu büyük desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.