T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

İl Müdürümüz Kerim METE Üreticilerimize Ziyarette Bulundu.

Yayın Tarihi : 3.4.2020

İl Müdürümüz Kerim METE Üreticilerimize ziyareti sırasında bir açıklamada bulundu: "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'ın COVID-19 salgınından dolayı almış olduğu önlemleri yerinde faaliyete geçirmek ve Sayın Bakanımız Bekir PAKDEMİRLİ talimatları üzerine üretimden asla vazgeçmeden, üretimimize son hızla devam etmek üzere, sahadayız.

Dünyamızın ve Ülkemizin yaşadığı bu zor günlerde üreticilerimizi tarlalara, bahçelere davet ediyoruz. Bu dönemde yapacağımız çalışmalar, hastalığı atlattıktan sonra sağlıklı ve güvenilir gıdaya ulaşmada hiçbir sıkıntı çekmemek adına bugün her zamankindençok üretmek zorundayız.

Bu amaç ve gayretle, arı gibi çalışmak düsturuyla sahadayız ve üretimimizi kontrol ediyoruz. İl ve İlçe Müdürlüğü teknik personellerimizle birlikte bilgi ve teknik anlamda üreticilerimizin yanındayız.

Kocaeli'miz "Evinde Kalsın", biz onları Sağlıklı ve Güvenilir Gıdaya ulaştırmak için daima hazırız ve çalışmalarımız devam ediyor." dedi. Ziyaretler soru, cevap ve karşılıklı görüş alışverişi  ile son buldu.